Ubytování u nás mohou také využít  návštěvníci Aquaparku Čestlice, který se nachází necelé 2km (pouhé 3 minuty jízdy autem) od našeho penzionu.  Aquapark Čestlice nabízí úžasný vodní svět, sauny  a moderní fitness.  Čeká zde na Vás 6 tobogánů (nejdelší z nich měří 140 metrů), 3 skluzavky, spacebowl, potápěčský tubus o hloubce 8 metrů, bazén s umělým mořským vlnobitím, vířivky a masážní lavice.

Palác pokladů s oblíbenou dominantou vraku pirátské lodi Vás nadchne svou pohádkově rodinnou atmosférou. Vaše děti jistě využijí řadu brouzdališť, skluzavek a dalších atrakcí . Atmosféru moře můžete vychutnat v unikátním bazénu s umělým vlnobitím.

Palác relaxu je místem ve vodním světě nejklidnějším. Nechte pohladit své tělo i duši v jedné z vířivek. Potřebujete-li přece jen nějaký pohyb, využijte 19 m dlouhý plavecký bazén. V 8 m hlubokém potápěčském tubusu můžete pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušet potápěčský ponor.

Relaxovat můžete též v unikátní SAHAŘE. Zavítejte do saunového světa nabízejícího 12 druhů saun: klasické finské, BIO saunu, aromatickou bylinnou saunu, saunu Vulkán, tradiční severský srub – Kello saunu, zemní baňu, také Kneippovy lázně, v části římských lázní najdete pro organismus šetrnější parní lázně, kaldárium, tepidárium, lakónium či solnou lázeň a další. K ochlazení je k dispozici bazének, studna s ledovou drtí a řada speciálních sprch, jako jsou tropický a bouřkový déšť nebo studená mlha. Ve SPA centru si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy. Tato část Aquaparku nabízí 6 whirlpoolů, hydroterapeutické, kosmetické a masážní procedury, tureckou lázeň hammam, proceduru rhassoul s marockým jílem, lávové kameny a další procedury.


Více informací naleznete zde : www.aquapalace.cz